KONST / Litografier / Litografi 13568115
nr 1356 8115
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Litografi, Signerad, "dansk bondgård", 1922. Motivet: 28x42cm
måndag 26 oktober 2020
kl 19:22:56
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund